Menu:

Plky > Blog > Budete obstruovat ?

Budete obstruovat ?

12. března 2010, napsal Vláďa Novotný

Dnešní politická situace je komická – na to jsem si již zvykl. Stejně mě však umí leccos překvapit.


Štítky blogu: politika ~ k zamyšlení

Co máme za demokratický systém, když umožňuje aby jedna strana, než by měla vyslechnout a projednávat předem domluvený program, začíná dělat věci při kterém rozum zůstává stát – chová se jak malé dítě na písečku a boří druhém uplácané bábovičky.

Je pravděpodobné že, navrhovaný zákon bude často v totálním rozporu k opozici. Máme tu však volby aby si lidi rozhodli kdo bude za ně hlasovat a hlasování, aby se děl nějaký posun. Jsem dlouhodobý zastánce teorie, že dělat chyby se vyplácí. Bez chyb by neexistovatal pokrok.

Dotaz redaktora na politika “budete obstruovat či pustíte zákon do diskuze” mi pak přijde naprosto žalostný a hlavně nechutný. Politici jste placení za hlasování tak hlasujte.

Poznámka: Nejsem fandou, žádné politické strany byť některé názory jsou mi přece jen bližší.


Odběr novinek emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek emailem.
Přibližně jednou měsíčně vám příjde upozornění na nový článek či jinou zajímavou aktualitu.

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa nebude nikdy nikomu poskytnuta. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každého emailu.

Portrét autora blogu Vladimíra Novotného

Vláďa Novotný

V tomto blogu píšu o tom, co mi přeletí přes nos, podstatných i nepodstatných tématech. Profesní blog, zaměřený výhradně na webdesign, mám na strankách svého profilu www.Ladzo.cz.

RSS

Poslední články:

Kategorie:© 2010 - 2024 Plky.cz, všechna práva vyhrazena — Odběr novinek