Menu:

Plky > Blog > Začínám psát

Začínám psát

5. ledna 2010, napsal Vláďa Novotný

Často když se venku procházím, jedu tramvají či s někým hovořím točí se mi v hlavě spousta myšlenek. Nejsou nikterak objevné, ale dokážou mě zabavit celé minuty. Právě v té době si uvědomuji jaká je škoda, že si je nemůžu uložit a stejně je pak i později reprodukovat.


Štítky blogu: nezařazené

Paměť člověka je skvělá věc, ale zápis a hlavně čtení z ní neprobíhá tak jak jsme zvyklí například u videorekordérů – informace je vždy vážně zkreslena či ztracena(snad se časem opět vynoří), ovlivňují ji věci přítomné. Páska videorekordéru může být poškrábaná či se úplně přetrhnout, těžko se však z červené karkulky v příběhu stane vlk zatímco úplně jednoduše zapomeneme jak jsme hlasovali a co nás tak ovlivnilo.

Můj blog by měl být právě takovou páskou – byť je téměř jisté že odchylky od původní myšlenky budou.


Odběr novinek emailem

Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek emailem.
Přibližně jednou měsíčně vám příjde upozornění na nový článek či jinou zajímavou aktualitu.

Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa nebude nikdy nikomu poskytnuta. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každého emailu.

Portrét autora blogu Vladimíra Novotného

Vláďa Novotný

V tomto blogu píšu o tom, co mi přeletí přes nos, podstatných i nepodstatných tématech. Profesní blog, zaměřený výhradně na webdesign, mám na strankách svého profilu www.Ladzo.cz.

RSS

Poslední články:

Kategorie:© 2010 - 2024 Plky.cz, všechna práva vyhrazena — Odběr novinek